• Przechowalnia 0
 • Unica

  Seria łączników i gniazd Unica

  Seria łączników i gniazd o gustownym designie i najnowszej elektronice


  Seria Unica oferuje najszerszy wachlarz ramek ozdobnych, jaki tylko można sobie wyobrazić. Znajdziemy tam elegancję i dotyk natury, ale także świeżość i odważne połączenia. Unica Class oferuje luksusowe oprawy wykonane z łupków, skóry, szkła, aluminium lub metali szlachetnych, które zapewnią dystyngowany i oryginalny wygląd wnętrza. Unica Top w oprawach metalowych pozwala na realizację nawet najbardziej wyszukanych projektów dekoratorów wnętrz.

  Funkcje

  Unica  oferuje wspaniałą gamę kolorów i szlachetnych materiałów, które pozwalają na śmiały wybór w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne. Odpowiednia kombinacja elementów podkreśli wyrazisty charakter Twojego domu. WzornictwoDzięki gamie Unica  gniazda i łączniki mogą być równie niepowtarzalne, jak każdy inny szczegół w Twoim domu. Miękko zaokrąglone kształty i gładkie powierzchne poszczególnych elementów sprawiają, iż Unica Top jest właściwym wyborem, jeśli ważny jest dla Ciebie materiał.

  Korzyści

  Styl i charakter Jeżeli poszukujesz eleganckiego, gustownego designu doskonale skomponowanego z najnowszą elektroniką do modnego domowego lub komercyjnego wnętrza…Seria Unica jest właściwym wyborem, jeśli ważne są dla Ciebie nowoczesne kształty i szlachetne materiały podkreślające indywidualny styl każdego pomieszczenia.

  Zastosowania

  Bogactwo asortymentu pozwala dobrać idealny osprzęt do każdego rodzaju przestrzeni i nadać ton zarówno biznesowemu wnętrzu jak i domowemu zaciszu

  Catalogue
  Katalog Łączniki i Gniazda 17.11.17 Pobierz katalog_LiG.pdf65.8 MB
  Katalog Unica Plus Wireless 11.12.17 Pobierz Katalog_Unica_Plus_Wireless.pdf3.8 MB
  Katalog łączników i gniazd - Unica 08.01.18 Pobierz katalog_LiG_Unica.pdf9.9 MB
  Broszura
  Unica Plus & Wireless - elegancja barw 15.01.15 Pobierz Unica_Plus_Wireless_PD4PLKATKT28250.pdf3.9 MB
  Unica
  Filtrowanie produktów
  Niestety nie znaleziono produktu!

  1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
  2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
  3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz lub skorzystaj z wyszukiwania zaawansowanego.
  4. Jeżeli używałeś filtrów ogranicz ilość wybranych opcji.
  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.