• Przechowalnia 0
 • Merten System M

  Seria łączników i gniazd Merten System M

  Ekskluzywna seria osprzętu elektroinstalacyjnego dostępna w różnych kolorach, materiałach oraz wersjach wykonania

  Uporządkowana elastyczność

  Funkcje

  Płytki centralne Systemu M dostępne są w następujących kolorach: kremowy połysk, biały „active” połysk, biały połysk, antracyt lub aluminium.

  Można je połączyć z następującymi seriami ramek:

  Seria M-Smart

  Klasyczne rozwiązanie, ładne i solidne, ramki w kolorach kremowym, białym „active”, biały połysk - dobre dla zastosowań w sektorze usługowym o standardowych potrzebach dotyczących wyglądu, ale wysokimi wymaganiami odnoszącymi się do funkcjonalności.

  Seria M-Plan

  Samo sedno rodziny osprzętu - nowoczesna i czysta forma, wersja błyszcząca w pięciu kolorach, odpowiedni do wszystkich wnętrz wykonanych w nowoczesnym stylu.

  Seria M-Elegance szkło

  Seria o wysokiej estetyce, wzbogacona wartością prawdziwego szkła, proponowana w ośmiu kolorach, idealna do zastosowań w budownictwie o wysokim standardzie wykończenia, a także do reprezentacyjnych pomieszczeń biurowych, hoteli itd.

  Seria M-Elegance metal

  Linia ta wyróżnia się dzięki spokojnym kolorom i autentycznym materiałom o wysokiej jakości. Spokojny srebrny platynowy, solidny szary metaliczny, chromowy o błyszczącym wykończeniu, ekskluzywny tytanowy... Połączenie z różnymi powierzchniami mechanizmów nadaje ramkom M-Elegance meta znamię wyjątkowości.

  Seria M-Elegance drewno

  Ciepłe i przytulne ramki wykonane z drewna. Charakterystyczne słoje drewna oraz naturalny wygląd i zachowanie, doskonałe dla ludzi pragnących żyć w bogatej i harmonijnej atmosferze. Ramki serii M-Elegance są dostępne w wersjach buk, wenge, wiśnia i orzech.

  Korzyści

  • Nieograniczone możliwości
  • System M serii Merten jest międzynarodowym programem, w którego ofercie znajdują się wszystkie niezbędne typy łączników i gniazd.
  • Szeroki zakres typów wykończenia, kolorów, wariantów serii zapewniających pełną modułowość
  • Oferując ponad 150 funkcji, System Merten oferuje rozwiązania związane ze sterowaniem oświetleniem, gniazdami i łącznikami, VDI, sygnalizacją, elektronicznym sterowaniem oświetleniem ze ściemniaczami i czujkami ruchu, sterowaniem żaluzjami i roletami, sterowaniem temperaturą oraz produkty dedykowane dla szpitali i hoteli
  • System M linii Merten zawiera dodatkowo unikalną i znakomitą ofertę dla systemów KNX, z wysokiej jakości przyciskami, wyświetlaczami oraz czujkami ruchu i obecności
  • W przypadku odnawiania lub renowacji pomieszczeń, System M ma do zaoferowania najnowszą technologię - system sterowania radiowego, w pełni zgodny z estetyką poszczególnych programów Merten osprzętu elektroinstalacyjnego
  • Do wszystkich rodzajów instalacji

  Zastosowania

  Rozwiązania Systemu M przygotowane są do wszelkich możliwych rodzajów zastosowań, zarówno w budownictwie mieszkaniowym, jak i usługowym, np. w hotelach, biurach, szkołach.


  Catalogue
  MertenSystemM2.0-System-ArtecTrancentAntique.pdf 17.08.12 Pobierz Merten System M, Merten Artec,Trancent,Antique PD4PLKATKT50031A.pdf36.5 MB
  Katalog Łączniki i Gniazda 17.11.17 Pobierz katalog_LiG.pdf65.8 MB
  Mini Katalog 1001 produktów dla elektroinstalatora 29.01.18 Pobierz MiniKatalog2017 200dpi.pdf58.8 MB
  Katalog łączników i gniazd - Merten 08.01.18 Pobierz MiniKatalog2017_Merten.pdf6.8 MB
  Katalog LiG Merten 2017 13.06.18 Pobierz MiniKatalog2017_Merten.pdf6.8 MB


  Merten System M
  Filtrowanie produktów
  Niestety nie znaleziono produktu!

  1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
  2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
  3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz lub skorzystaj z wyszukiwania zaawansowanego.
  4. Jeżeli używałeś filtrów ogranicz ilość wybranych opcji.
  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.