• Przechowalnia 0
 • Merten System D

  Seria łączników i gniazd Merten System D

  Ekskluzywna seria osprzętu o innowacyjnym wzornictwie oraz zróżnicowanej palecie akcentów stylistycznych

  Funkcje

  Możesz wybrać jeden z trzech wariantów stylistycznych o różnych charakterystykach, Artec, Trancent i Antique: nowoczesny, innowacyjny i klasyczny. Jeśli chcesz zmienić stylistykę Twojego osprzętu w domu, możesz to uczynić w dowolnym momencie i dalej korzystać z zainstalowanych mechanizmów. Wszystko, co musisz zrobić, to zmienić ramki. To wszystko. Przecież, gusta zmieniają się od czasu do czasu.

  System pozwala proponować naszym klientom atrakcyjne rozwiązania w różnych stylach, czy oszczędny w formie Artec, ekskluzywny Trancent jak i klasyczny Antique. Wszystkie pokrywy i mechanizmy są zaprojektowane jednolicie dla wszystkich programów. Idealne warunki, aby sprostać indywidualnym życzeniom.

  Z ponad 175 funkcji mechanizmów,  trzy warianty stylistyczne zapewniają szeroką gamę produktów.

  Zmiana stylu osprzętu jest bardzo prosta:
  Mechanizmy łączników i gniazd pasują do wszystkich wariantów stylistycznych.. Wystarczy zmienić ramki i zadanie jest wykonane.

  Seria Artec: Fascynacja czystą formą
  Artec sprawia niewątpliwe wrażenie. Jego ponadczasowość łączy w sobie czystą formę uzytkową oraz smukły wygląd. Oznacza to, że seria znakomicie spełnia wymagania nowoczesnej architektury i jest idealna dla zainstalowania w wielu miejscach.

  Seria Trancent: przejrzystość formy i funkcji
  Nowoczesna architektura charakteryzuje się przejrzystością i klarownością kształtów. Seria Trancent pasuje pod każdym względem. Światło i rolety mogą być kontrolowane przez czujnik, wystarczy lekko dotknąć szklanej pokrywy.

  Seria Antique: alternatywa stylu
  Seria łączników, która zasługuje na swoją nazwę. Antique to elegancja, aby dopasować osprzęt do otoczenia, które potrzebuje go najbardziej - budynków i pomieszczeń w tradycyjnym, klasycznym stylu. Ta seria łączników jest wyraźnym zwycięzcą, zarówno dzięki wysokiej jakości zastosowanych materiałów jak i starannie przygotowanym programie kolorów ramek i klawiszy. Styl, czysta i prosta forma.

  Korzyści

  Elegancja szlachetnych materiałów

  Seria osprzętu zawiera ofertę w międzynarodowym standardzie CEE 60 oraz dla rozwiązań systemu inteligentnego budynku KNX.

  Seria Artec
  oferuje szeroki i pełny zakres barw i materiałów od standardowych rozwiązań do klasy wysokiej
  W wersji ze stali nierdzewnej, ramka ozdobna jak i klawisz są wykonane z prawdziwego metalu, co czyni serię Artec szczególnie szlachetną.
   
  Seria Antique
  oferuje elegancję która łączy się z otoczeniem, które potrzebuje go najbardziej - budynków i pomieszczeń w tradycyjnym, klasycznym stylu. Wysokiej jakości materiały i starannie przygotowanym programie kolorów ramek i klawiszy. Wysokiej jakości pokrywy wykonane z metalu spełniają wymagania najbardziej wymagających wnętrz.

  Seria Trancent
  Oferuje powiew nowoczesnej architektury przez jego przejrzystości i jasność powierzchni
  Unikalne i wyróżniające się wzornictwo dzięki zastosowaniu wysokiej jakości szkła. Dzięki konstrukcji czujnika Touch realizującego funkcje przyciemniania, przełączania oraz sterowania powstaje wrażenie, iż Trancent daje inne, unikalne odczucie technologii high tech.

  Zastosowania

  • Seria Antique to rozwiązania przygotowywane dla każdego rodzaju instalacji w budynkach mieszkalnych.
  • Seria Artec to rozwiązania dedykowane dla każdego rodzaju budynków mieszkalnych jak i użyteczności publicznej takich jak szkoły, urzędy, hotele.
  • Merten Trancent jest doskonały do zastosowania w wysokiej klasy budynkach mieszkalnych oraz w pomieszczeniach o wysokim standardzie wykończenia.


  Catalogue
  MertenSystemM2.0-System-ArtecTrancentAntique.pdf 17.08.12 Pobierz Merten System M, Merten Artec,Trancent,Antique PD4PLKATKT50031A.pdf36.5 MB
  Katalog Łączniki i Gniazda 17.11.17 Pobierz katalog_LiG.pdf65.8 MB
  Mini Katalog 1001 produktów dla elektroinstalatora 29.01.18 Pobierz MiniKatalog2017 200dpi.pdf58.8 MB
  Katalog łączników i gniazd - Merten 08.01.18 Pobierz MiniKatalog2017_Merten.pdf6.8 MB
  Katalog LiG Merten 2017 13.06.18 Pobierz MiniKatalog2017_Merten.pdf6.8 MB
  Merten System D
  Filtrowanie produktów
  Niestety nie znaleziono produktu!

  1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
  2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
  3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz lub skorzystaj z wyszukiwania zaawansowanego.
  4. Jeżeli używałeś filtrów ogranicz ilość wybranych opcji.
  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.