• Przechowalnia 0
 • O firmie

  Elhurt-Elmet Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo z 25-letnim doświadczeniem i tradycjami w sprzedaży materiałów elektrycznych i metalowych. Spółka została utworzona w 2004 r. z połączenia firm ELMET oraz EL-HURT. Nowe przedsiębiorstwo przyjęło nazwę ELHURT-ELMET Spółka z o. o. z siedzibą w Białymstoku. Powstała firma połączyła w sobie tradycję handlową ELMET-u, który funkcjonował już od 1948 roku i dynamiczne działanie przedsiębiorstwa El-Hurt. Jesteśmy niekwestionowanym liderem na rynku w branży artykułów elektrycznych i metalowych. Nasze doświadczenie i pozycja rynkowa, również dzięki bezpośredniej współpracy z najlepszymi producentami, pozwalają nam budować komfort, zadowolenie i satysfakcję naszych klientów, partnerów handlowych, instalatorów, współpracowników.

  Misja W codziennej pracy zapewniamy naszym Klientom produkty o najwyższej jakości i innowacyjności oraz obsługę na najwyższym poziomie; pomagamy Wam na każdym etapie współpracy, traktując jak Partnerów. Nasi pracownicy są dla nas najcenniejszym kapitałem. W swoich działaniach kierujemy się zasadami etyki zawodowej z najwyższą dbałością o satysfakcję naszych Partnerów. „Szczęście sprzyja przygotowanym”. My zawsze jesteśmy przygotowani.

  Wizja Konsekwentnie budujemy pozycję lidera sprzedaży asortymentu elektroenergetycznego i elektrotechnicznego oraz elektronarzędzi w regionie Północno-Wschodniej Polski. Dążymy do znaczącej roli w tym zakresie na terenie całego kraju. Podejmujemy działania mające na celu nawiązanie i utrzymanie współpracy na rynkach międzynarodowych. Wierzymy w powodzenie naszych działań. Nasz zbiór wartości opiera się na solidnych podstawach: współpraca, wzajemny szacunek, partnerstwo, uczciwość. Wyróżniają nas wysokie kompetencje, kreatywność i rzetelność. Rozumiemy potrzeby naszych Partnerów i zapewniamy im najlepsze rozwiązania.

  Gwarantujemy Państwu, że nasz asortyment jest oryginalny ponieważ dostarczany jest bezpośrednio od producenta. Tym samym wszystkie artykuły w naszej ofercie objęte są gwarancją producenta oraz serwisem posprzedażowym.
  Nieustannie poszerzamy naszą ofertę o kolejne kategorie produktowe, aby zaoferować bardziej kompleksowe rozwiązania. Jednocześnie dbamy o jak najwyższą jakość obsługi Klienta utrzymując ATRAKCYJNE CENY, PROFESJONALNE DORADZTWO, oraz jak NAJSZYBSZY CZAS DOSTAWY. Za zakupy w naszym sklepie dostajesz punkty, które można wymieniać na KODY RABATOWE.


  BAZAelektro.pl to:

  • Bezpieczeństwo zakupów
  • Profesjonalne doradztwo techniczne
  • Dostawa w 24 lub 48 godzin
  • Pełna informacja mailowa o statusie realizowanego zamówienia
  • Solidność kupiecka
  • Szeroki asortyment towarów stale poszerzana oferta handlowa
  • Certyfikaty i atesty na oferowane towary.
   
   
  W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email  sklep@bazaelektro.pl lub telefonicznie pod numerem  85 711 36 63 
   

  Serdecznie zapraszamy do współpracy !
  Zespół BAZAelektro.pl

  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.