• Przechowalnia 0
 • Darmowa Dostawa

  Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS, Poczty Polskiej lub Paczkomaty InPost. Kupujący jest obciążany następującymi kosztami dostawy, jeśli zamówienie nie przekracza kwoty 1000 pln. 

  Przy zamówieniach powyżej 1000 zł -PRZESYŁKA GRATIS.

  Sposób dostawy

  Koszt dostawy

  Czas dostawy

  Poczta Polska*

  12,00 zł

  zazwyczaj 2-5 dni roboczych

  Przesyłka kurierska

  19,00 zł

  następny dzień roboczy
  po wysyłce paczki z magazynu**

  Paczkomaty 24/7  

   15,50 zł   

  24h


  * Za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłane są wyłącznie zamówienia, których wartość nie przekracza 200 zł oraz nie charakteryzują się dużą wagą lub gabarytami.

  **Czas dostawy może się wydłużyć z powodu niezastania nikogo pod podanym adresem lub z innych przyczyn leżących po stronie firmy kurierskiej.

  Dodatkowa opłata zależna od wybranej formy płatności.

  Forma płatności: Pobranie ( płatne u kuriera)

  Koszt dostawy

  Za pobraniem

  25,00 zł

  Dodatkowa opłata pobierana w przypadku produktów o dużej wadze lub dużych gabarytach.


  Wartość dopłaty za każdą sztukę         produktu                  

  Jak sprawdzić dokładną wysokość dopłaty

  Od 19 do 79 zł  

  Opłata zależy od wagi i gabarytów wybranego produktu. Sprawdzenia dokładnej wartości ewentualnej dopłaty można dokonać poprzez umieszczenie produktów w koszyku zakupów.

  UWAGA!
  Kurierzy mają obowiązek dostarczyć przesyłkę do lokalu odbiorcy wyłącznie gdy waga paczki nie przekracza 30 kg. W przypadku produktów o większej wadze paczka może zostać dostarczona tylko pod drzwi budynku w adresie dostawy.

  Sklep bazaelektro.pl nie ma wpływu na konkretną godzinę dostarczenia przesyłki. W momencie wyjścia paczki z magazynu wysyłamy e-mail, w którym podajemy numer listu przewozowego oraz numer telefonu do lokalnego przedstawiciela firmy kurierskiej. Kurier ma obowiązek dostarczyć przesyłkę w ciągu jednego do dwóch dni roboczych. Jeżeli chodzi o Pocztę Polską to nie mamy wpływu na czas dostarczenia i jest to ok 2-5 dni roboczych.

  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.